Bestial Zone
Bun venit pe forumurile Bestial Zone!
Distractie placuta!
Tigani,cei mai buni soferi 1-42
Bestial Zone
Bun venit pe forumurile Bestial Zone!
Distractie placuta!
Tigani,cei mai buni soferi 1-42
Bestial Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Tigani,cei mai buni soferi

In jos 
AutorMesaj
costy
Administrator
Administrator
costy


Membru din : 26/10/2009
Mesaje : 522
Localizare : IASI
Varsta : 26

Tigani,cei mai buni soferi Empty
MesajSubiect: Tigani,cei mai buni soferi   Tigani,cei mai buni soferi I_icon_minitimeLun Apr 19, 2010 6:36 am

Un tigan se duce la sediul Ferrari din Italia,sa cumpere ultimul ferrari construit...
se duce tiganu,ia ferrariul,aia ii spune:
domnule,va garantam ca va va tine o viata,nu se va strica deloc...este cea mai buna masina.
pleaca tiganu,peste o saptamana se intoarce cu ea praff...aia de la ferrari raman praff.
cum domne ati stricat-o in asa hal?
tiganu...nu stiu domne..am mers cu ea pur si simplu..schimbam vitezele,si s-a facut praff gramada...
cei de la ferrari le spune la tigan,bine domnule,nu stim cum s-a putut intampla asa ceva,dar,uitati,nu ne faceti reclama proasta,va dam alta masina gratis...
zis si facut,pleaca tiganu cu ferrariul...
peste o saptamana,vine cu ea busita lafel ca prima...cei de la ferrari sunt ingroziti de ce vad...
iara ati facut-o praf domnule,cum se poate asa ceva?zise inginerii...
tiganu,nu stiu domne,e proasta,merg normal cu ea...n-o exploatez nu nimic...doar schimb vitezele...
inginerii,ok,nu stim cum conduceti dvs,ce se intampla,dar,o sa va dam alta masina,si va dam un om cu noi,si mergeti pe pista,sa vedem ce se intampla,daca se intampla lafel,iar,care e cauza...si sa o reparam...
tiganul accepta...se duce cu unu din ingineri pe pista,ingineru cu tiganu in masina...incepe tiganul:
a 1-a...brrrmmmmm,50km/h a 2-a.....120km/h brrrmmmmmmm a 3-a....200km/h brrrmmmmm a 4-a 260km/h...brrrmmmbrrmmm a 5-a..300km/h brrrmmmrrbbrrmmm...a 6-a....330km/h brrrmbrrmm...si acum Racheta!!!(R (Reverse=Masarier))
Sus In jos
https://bestial-zone.forumgratuit.ro
 
Tigani,cei mai buni soferi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bestial Zone :: Diverse :: Amuzament :: Bancuri-
Mergi direct la: